Zdravotní pojištění
0
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Dobrý den.
Chtěla bych se jen poradit. U zaměstnavatele jsem skončila 17.10. Načež mi v listopadu tedy přišla výplatní páska za říjen, kdy jsem čerpala ocr a neplacené volno. Zaměstnavatel po mě chce poslat doplacení zdravotního pojištění (cca 650kč). Má na toto právo a mám to poslat nebo nikoliv? Děkuji moc
+1
Dobrý den. Zaměstnavatel má právo požadovat doplacení zdravotního pojištění, pokud jste měla neplacené volno, během kterého se na vás pojištění nevztahovalo. Je důležité zkontrolovat podmínky vašeho zaměstnaneckého poměru a případně se poradit s účetním nebo právníkem, pokud máte pochybnosti. V zásadě byste měla doplatit úhradu, pokud je to oprávněné.
Pro hodnocení se musíte přihlásit
Informace na stránce vyjadřují názory uživatelů a nelze je brát jako oficiální účetní poradenství.
(c) 2026 Poraducto.cz - Online účetní poradna zdarma
Kontakt:info@poraducto.cz