Zpět na přehled otázek

Splátka hypotéky - OSVČ

OSVČ

+1

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Vloženo: 17.03.2020 Autor: Anonymní [0]

Dobrý den. Prosím o radu. OSVČ - reklamní činnosti, má od r.2019 hypotéku na stavbu RD, který ještě není zkolaudovaný. V tomto RD bude mít později kancelář. jinak bude na normální bydlení. Může si dát splátku do nákladů? Já si myslím, že ne ale třeba se mýlím.

Děkuji

Komentáře k otázce Co to je?

Odpovědi

+2

Vloženo: 17.03.2020 Autor: Arnošt [4]

Nespadá to pod písm. u) odst. 1) § 25 ZDP?

"Splátku" by si ale nedal do "nákladů" ani v případě, že by celou stavbu měl jako budovu na podnikání.

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Komentáře k odpovědi Co to je?

(c) 2020 Poraducto.cz - Online účetní poradna zdarma
Kontakt:info@poraducto.cz