Zpět na přehled otázek

Odecitatelna polozka

Sleva na dítě

+2

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Vloženo: 07.02.2021 Autor: Anonymní [0]

Dobrý den 

Zamestnanec u jedné firmy byl zaměstnaný 5 měsíců. Odpracoval pár dní a zbytek byl nemocný. Má nárok na bonus na dítě?

Komentáře k otázce Co to je?

Odpovědi

+1

Vloženo: 16.02.2021 Autor: Monika [4]

Pokud měl příjmy ve výši alespoň šestinásobku minimální mzdy (což je pro rok 2020 ve výši 87.600 Kč), pak má nárok na vyplacení daňového bonusu (podle § 35c odst. 4 zákona o daních z příjmů).

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Komentáře k odpovědi Co to je?

Informace na stránce vyjadřují názory uživatelů a nelze je brát jako oficiální účetní poradenství.

(c) 2021 Poraducto.cz - Online účetní poradna zdarma
Kontakt:info@poraducto.cz